792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adopcjaz Fundacją Dwa Plus Cztery to forma przyjęcia Psa do rodziny

Działamy odpowiedzialnie:

  •  nie wydajemy psów do pilnowania pól uprawnych, zabudowań gospodarskich, stróżowania terenów firm czy innych prac, podczas wykonywania których Pies żyje na uwięzi (łańcuch, kojec)
  •  

    nie wydajemy zwierząt, które miałyby być prezentem gwiazdkowym czy urodzinową niespodzianką

 Zanim podejmiesz decyzję o adopcji danego Psa, zastanów się:

  •   czy jest to zwierzę właściwe dla Ciebie i oferowanych przez Ciebie warunków bytowych?
  •  czy jesteś w stanie podjąć się opieki nad Psem przez całe jego życie, na dobre i na złe?
  •  Czy Twoje plany zawodowe i rodzinne, oraz czy Twoje finansowe możliwości nie staną się przeszkodą w opiece nad Psem?

Nie wiesz? Nie szkodzi! Szkoleniowcy, zoopsychologowie oraz doświadczeni wolontariusze fundacji pomogą podjąć Ci dobrą decyzję!Może chciałbyś zostać naszym domem tymczasowym?

Nie możesz w tej chwili zaopiekować się psem, ale chciałbyś pomóc naszemu podopiecznemu? Zaadoptuj go wirtualnie!

 Zaproś nas na konsultacje przed-adopcyjne.  Wszystkie powzięte podczas takiej konsultacji informacje, objęte są ochroną danych oraz tajemnicą.  Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Wspólnie zastanowimy się nad profilem idealnego Psa dla Ciebie, a co więcej … znajdziemy go dla Ciebie! W międzyczasie możesz nam pomóc jako wolontariusz!

Zadzwoń już teraz:

Agnieszka 694795026

Ireneusz 511712853

lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętaj! Podczas wyboru Psa z ogłoszenia nie kieruj się tylko wyglądem Psa, czy jego podobieństwem do Psa, którego wcześniej miałeś/znałeś. Ważne, by dokładnie wczytać się w treść ogłoszenia.

Każda adopcja finalizowana jest podpisaniem umowy adopcyjnej.

Zauważ! Adoptując Psa z Fundacji nie przygarniasz „kota w worku”. Nie zostajesz sam z problemami. Pomożemy Ci w szkoleniu, adaptacji w nowych warunkach, leczeniu, czy w innych nieprzewidzianych sytuacjach. W naszych szeregach są zoopsychologowie, szkoleniowcy, lekarze weterynarii oraz wolontariusze, którzy od wielu lat rozwiązują problemy bezdomności zwierząt w Polsce.

Nie przekonaliśmy Cię? Zobacz: