792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podejmij z nami właściwą decyzję

Adoptowanie zwierzęcia z Fundacją 2plus4 to bardzo mądra i odpowiedzialna decyzja, z którą wiąże się wiele radości, ale także obowiązki i sporo pracy. Zwierzę, które wybierzesz będzie wymagało uwagi i troski; minie trochę czasu zanim przystosuje się do otoczenia, przyzwyczai do Ciebie i zaakceptuje wszystkie zmiany.

Zanim zdecydujesz się na konkretnego psa uzyskasz od nas informacje o jego charakterze i przeszłości. Udzielimy Ci informacji na temat wieku, diety i stanu zdrowia zwierzęcia, spróbujemy określić jego charakter – czy jest ufny, lubiący dzieci, czy też agresywny, posiadający urazy z przeszłości. Ponadto powinieneś zapoznać się z psem na spacerze i poobserwować jego zachowanie, a jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie nam je zgłoś.

Korzyści płynące z adopcji z 2plus4

  • Pomożemy Ci w socjalizacji i szkoleniu zwierzęcia: nasi trenerzy i behawioryści będą służyć pomocą na każdym etapie wychowania psa.
  • Nie zostawimy Cię samego w razie problemów lub nieprzewidzianych sytuacji.
  • Pomożemy Ci w znalezieniu hotelu lub domu tymczasowego, jeśli nie będziesz mógł wziąć ze sobą psa na wakacje.
  • Zniżka na karmę w sklepach „Pełna Micha”.
  • Będziesz mógł poznać inne osoby, które adoptowały psy z Fundacji i dzielić się z nimi swoimi doświadczeniami.