792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dżoker    Młody 9 miesięczny psiak.

Wykastrowany. 1,5 miesiąca temu znaleziony w śmietniku. Obecnie w fundacyjnym domu tymczasowym we Wrocławiu.Wspaniały, mądry,szybko uczący się pies. W domu grzeczny. Nauczony czystości,nie niszczy pozostawiony sam w domu. Bardzo ładnie jeździ autem.Pies jest jeszcze przed szkoleniem posłuszeństwa co absolutnie nie oznacza, ze stwarza trudności wychowawcze,jednak uczęszczanie z nim na szkolenie posłuszeństwa bądź inny rodzaj szkoleń,np. psie sporty- będzie zapisem w umowie adopcyjnej.
Pilnie szukamy nowych odpowiedzialnych opiekunów dla tego psa.Dżoker chętnie wprowadzi się gdzieś na stałe.

Poszukujemy osoby, która zna , kocha i szanuję tę rasę psów. Dżoker jest psem o niesamowicie szybkim przyswajaniu nowych słów, komend. Wiedzy. Już teraz opanował komendy: stój,siad,czekaj,do mnie. Idealny dla osób , które są w czystym słowa rozumieniu" psiarzami", fanami pracy z psem, rozumiejącymi psią psychikę. Ten pies będzie idealnym kompanem dla przewodnika-osoby, która przejmie inicjatywę w tym duecie, pozwoli psu odpowiednio spożytkować energie oraz ukierunkuje jego potencjał w dobrym kierunku.

Dżoker lubi inne psy, lubi się z nimi bawić. Może trafić do domu z psem, który jest łagodny do innych zwierząt oraz posłuszny względem swoich opiekunów oraz dobrze socjalizowany tak by stanowił dobry przykład dla nowego młodego psa w domu. Wiemy przecież , że psy uczą się od siebie zachowań.
Może zamieszkać w domu z dziećmi powyżej 10 roku życia , w przypadku mlodszych dzieci tylko i wyłącznie wtedy jesli rodzice bardzo dobrze potrafią pracować z psem i rozumieją psi język.

kontakt w sprawie adopcji:
Email:dwapluscztery@gmail.com
tel 507 077 651

W skrócie

  • Nie gania za kotami
  • Lubi się bawić z psami
  • Przyjazny do dzieci
  • Bardzo lubi trenować i uczyć się

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich