792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sara Ma dom! :)

  

Sara ma 11 miesięcy. Mieszka ze swoją psią mamą i opiekunką - starszą, bardzo biedną osobą. Mimo biedy suczka jest zadbana, ma bardzo mięciutką, błyszczącą sierść, nie jest wychudzona. Koniecznie musi znaleźć nowy dom, tam gdzie mieszka nie ma warunków dla dwóch psów.

Sara nauczyła się już nie brudzić w domu, jednak może coś zniszczyć pozostawiona sama, musi mieć zapewnione zabawki, gryzaki które ją zainteresują. Jest bardzo żywiołowa, skoczna, lubi wszystkich całować, nie boi się obcych. 
 
Wymaga także nauki chodzenia na smyczy, trochę posłuszeństwa. Jest na tyle wpatrzona w człowieka i otwarta, że praca z nią zapewne będzie przyjemna i radosna, suczka dobrze prowadzona powinna szybko nauczyć się podstawowych komend. Na pewno psiak ten wymaga dużej dawki ruchu, jest młoda, wszystko ją interesuje, uwielbia się bawić choćby małą gałązką.
 
Sara jest niewielka, drobna na wyższych łapkach, sięga pod kolano, waży ok. 8kg. Raczej już nie urośnie.Ma troszkę dłuższą sierść, szczególnie na brzuszku, łapkach, ogonie i uszkach, trochę a'la spaniel :)
Przed adopcją będzie wysterylizowana.
 
Kontakt w sprawie adopcji: Ola 502780120

W skrócie

  • Łagodna, wpatrzona w człowieka i otwarta
  • Nie wiadomo, czy lubi koty
  • Lubi inne psy
  • Przyjazna do dzieci
  • Uwielbia się uczyć

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich