792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Misio ... znalazł kochający dom u Kingi i Grześka! :)

Misiek ma około 6 lat, jest wykastrowanym, przypominającym mastifa, kochanym psiakiem. Około 2 lat temu właściciele Miśka zmarli. Pies wraz z drugim (Pchełkiem) został na posesji sam. Zwierzęta były dokarmiane przez sąsiadkę.

 

10 miesięcy temu w ramach projektu resocjalizacyjno-dogoterapeutycznego psy zostały zaadoptowane przez dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Godzięcinie (pod Wrocławiem). Jednym z jego celów było znalezienie psom domów, jednak do tej pory to się nie udało…

 

Misiek jak najszybciej potrzebuje znaleźć jednego, odpowiedzialnego właściciela, ponieważ sytuacja, w jakiej się znalazł, zaczyna wpływać na jego zachowanie.

Na początku wszystko było w porządku, wydawało się, że psu szybko uda znaleźć się dom, jednak mimo zapewnienia mu wszelkiej opieki, warunki panujące w ośrodku (trudna młodzież), mają znaczny wpływ na poziom stresu u Misia: psu zdarza się warknąć lub szczeknąć na człowieka, ale są to raczej zachowania ostrzegawcze niż agresywne; nie jest też najlepiej zsocjalizowany z innymi psami (całe życie mieszkał z Pchełkiem, a kontakt z innymi miał tylko przez płot…).

Mimo to wystarczy z nim trochę popracować, a stanie się najlepszym psem na świecie :).

Kontakt w sprawie adopcji: Ania, tel. 885 78 26 40

W skrócie

  • Lubi kontakt z człowiekiem
  • Szybko pojmuje nowe komendy

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich