792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hades... ma dom!

Hades to jeden z rodzeństwa fundacyjnej trójki bezdomnych szczeniaków odłowionych w pobliżu magazynów w Bielanach Wrocławskich. Najczarniejsze futerko i spojrzenie z całego rodzeństwa (szacujemy go wstępnie, że wyrośnie na terrierowatego chłopaka o masie ok. 10-12 kg ;)).

 

Hades bez wątpienia jest najodważniejszy z całej trójki, jako pierwszy nie bał się ludzi.

Na szkoleniach gdy bawi się z rodzeństwem, widać kto jest najważniejszy. Poza odwagą równie duży jest jego upór.  To pies który ma własne zdanie i nie łatwo z nim dyskutować dlatego potrzebuje cierpliwego, opanowanego i konsekwentnego właściciela.

Mimo to, ulubione smakołyki są silną kartą w ręku człowieka i potrafią sprawić że nawet taki zatwardziały indywidualista jak Hades przybiega i z radością wykonuje polecenia. To piesek bardzo towarzyski zawsze uśmiechnięty i skory do zabawy z człowiekiem oraz innymi psami. Trochę boi się dzieci, jednak nigdy nie szczerzy ząbków.

 

Najlepszy dom dla Hadesa, to taki w który da mu codzienną możliwość zdetonowania jego pokładów energii, ale nie pozwoli na nadmierną manifestację jego silnego charakterku. Dobrym pomysłem byłby domek z psim towarzystwem, jednak kompanem dla Hadesa powinien być pies który nie pozwoli sobie "wejść na głowę", ponieważ czarnulek bywa zaborczy.

Pies to odpowiedzialność na kilkanaście lat. To nie jest zabawka, prezent dla dziecka czy zachcianka.

Utrzymanie psa kosztuje (jedzenie, pielęgnacja, opieka weterynaryjna). Jesteś tego świadom?

Przed adopcją psa sprawdź czy nikt z domowników nie ma alergii na sierść, czy będziesz miał z kim zostawić psa podczas wyjazdów, a jeśli nie to czy stać Cię na hotelik dla niego.

Czy masz czas na spacery i uczenie psa?

Czy jeśli sytuacja życiowa (np. choroba a nie mityczny wyjazd za granicę, gdzie nie można zabrać psa) zmusi Cię do poszukania opieki dla psa

to kto z Twojej rodziny/przyjaciół się nim zajmie?

Jeśli na te wszystkie pytania znasz odpowiedź to skontaktuj się z nami w sprawie adopcji.

Warunkiem adopcji psa jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.  

Kontakt w sprawie adopcji: Ania 885 78 26 40, Agnieszka 694795026

W skrócie

  • Szybko się uczy

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich