792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lanzo...fundacja płakała, jak ogłaszała

Podobno prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – poznajcie więc Lanzo: psa, który mimo ciężkiej przeszłości – marzy o pięknej przyszłości. Podobno przyciąga wyglądem, ale zatrzymuje charakterem. Niektórzy mówią, że Lanzo powinien być wydawany na receptę – my jednak chcemy ofiarować tę puchatą kupkę szczęścia komuś, kto go doceni i pokocha. Na zawsze! Kim jest ten ładny Pan? To około 7-letni psiak w typie owczarka niemieckiego, odebrany z Milicza. Tam żył w tragicznych warunkach, stłoczony z kilkunastoma psami. Być może nawet przez kilka lat nie wychodził z domu. Mimo traumatycznych przeżyć, Lanzo okazał się niesamowitym kompanem – wprost stworzonym do kochania.

Lanzo to prawdziwy skarb: jest posłuszny, zrównoważony, a do tego uwielbia pieszczoty i kontakt z człowiekiem. Doprasza się pieszczot i zabaw. Zachowuje czystość, nawet jeśli musi trochę poczekać na spacer. Dobrze dogaduje się z innymi psami, jednak raczej nie nadaje się do domu z dziećmi. Pilnuje i dba o swoich ludzi, a gdy dzieje się coś niepokojącego, zdarza mu się podnieść głos. Mimo zdiagnozowanej dysplazji i spondylozy – nie widać, żeby cierpiał. Jednak schorzenia te wykluczają w pełni aktywny tryb życia. Najlepiej, żeby trafił do domu, gdzie nie musi chodzić po schodach.

Przed Lanzem może być jeszcze wiele lat, podczas których będzie cudownym przyjacielem, wpatrzonym w swojego pana. Szuka kogoś na zawsze, kogoś, kto da mu dom, opiekę i miłość, jakiej mu do tej pory mu brakowało. Bardzo chce Cię poznać - dasz Wam szansę?

Kontakt: dwapluscztery@gmail.com lub 511 712 853

W skrócie

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich