792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Diuna W nowym wspaniałym domu

Diunka została adoptowana przez swoich tymczasowych opiekunów. Zbyt długo nie mogła znaleźć domu, zbyt długo nikt jej nie chciał i zbyt mocno związała się z opiekunami. Nie mieli serca by ją oddać, a mieli wiele by ją zatrzymać!!!

 

Wiek: 19 miesięcy Sterylizacja: tak Waga: 23 kg Zalety: kocha ludzi, ale jednocześnie jest czujnym stróżem posesji. Będzie przemiłym psem rodzinnym, ale także odnajdzie się u boku jednego człowieka, najlepiej kobiety.

Jest przytulanką, opiekuna obdarza niezwykłymi czułościami. Jest bardzo towarzyska i zawsze jest blisko. Gości i sąsiadów wita wylewnie. Uwielbia dzieci. Przez pierwsze 6 miesięcy swojego życia mieszkała z małym dzieckiem, do dziś mali ludzie wzbudzają w niej dobre emocje.

Po kursie posłuszeństwa.
W domu musi byc jedynym zwierzęciem. Nie wszystkie psy z sąsiedztwa toleruje. Kotów nie zna.

Długo śpi, nie wymaga spacerów o świcie. Szybko i chętnie się uczy. Wymarzony dla tego psa byłby dom z dużym ogrodem, ponieważ jej przedniej łapie doskwiera stare złamanie.

Miłośnicy zwierząt lubiący bardzo bliski kontakt z psem! przygarnijcie amstaffkę!!

Miejsce przebywania: Dom Tymczasowy prowadzony przez wolontariuszy Fundacji 2plus4 we Wrocławiu.

Adopcja możliwa tylko na terenie Wrocławia lub okolic. Diuna ma u nas zapewnione darmowe dalsze szkolenia, zniżki na karmę, preferencyjne ceny usług wet. Zapraszamy na osobiste spotkanie z Diunką!
kontakt: 694795026

W skrócie

  • Niezwykle towarzyska
  • Biega za kotami
  • Nie wszystkie psy toleruje
  • Obojętna wobec dzieci
  • Chętnie się uczy

Do adopcji polecają się...

Zobacz nas wszystkich