792 022 444
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalendarz "Pieskie życie 2016"

To już trzeci rok kiedy przygotowujemy kalendarz, który nie tylko będzie zdobił wiele wnętrz, ale też pokaże ile radości może wnieść do życia kontakt z psami – zwierzętami, które stały się towarzyszami naszego codziennego życia, przyjaciółmi słuchającymi naszych problemów, powiernikami naszych sekretów, furtką do świata natury. Tegoroczna edycja jest o tyle wyjątkowa, że pozują w niej nasi modele z ubiegłych lat. Dzięki temu na okładce możecie zobaczyć znanego Wam Cyryla – psa okładki 2014. Tak, tego Cyryla, niedowidzącego staruszka, który dwa lata temu siedział samotny w schronisku, któremu nikt nie dawał szans na wyjście. Możecie wyobrazić sobie nasze wzruszenie i radość ze spotkania z nim po dwóch latach, z poznania jego właścicieli, jego nowego domu, z możliwości zobaczenia, co stało się później, po magicznym wpisaniu do jego papierów "adoptowany". W tym roku próbujemy odkryć, co dzieje się po owym "i żyli długo i szczęśliwie", pytamy właścicieli jak zmieniło się ich życie od momentu, kiedy jest z nimi zwierzak, a nasze psy dzielą się swoimi złotymi radami. (Pełne historie adopcyjne możecie przeczytać na stronie Fundacji 2plus4).

Psi modele byli fotografowani w lokalach, które zapraszają je do siebie z otwartymi rękami, a jest takich coraz więcej. Chcemy w ten sposób pokazać, że psy stają się również towarzyszami życia społecznego. Możemy pójść z nimi na kawę, ciasto czy nawet obiad. My poszliśmy, i za każdym razem wzbudzaliśmy mnóstwo uśmiechów na twarzach gości. Wierzymy, że w Waszych przypadkach będzie podobnie.

W tegorocznym kalendarzu nie zobaczycie psów do adopcji, lecz pamiętajcie - czworonogów do kochania nie brak. Tych, którzy zastanawiają się nad adopcją zachęcamy do odwiedzenia strony fundacji 2plus4.org oraz pokochajzwierzaka.pl.

Szczególną uwagę zwróćcie na Klub Seniora (pokochajzwierzaka.pl/klubseniora/) działający przy Wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Jesteśmy pełni podziwu dla poziomu zaangażowania oraz pasji tworzących go osób.

Życzymy Wam wspaniałego roku 2016, i żeby każda jedna karta kalendarza przynosiła uśmiech na Wasze twarze.

>>>KUP TERAZ<<<

>>>POZNAJ LEPIEJ NASZYCH FOTOMODELI<<<


fotografia: Agnieszka Bułacik (fb.com/agnieszkabulacik)

projekt graficzny: Agnieszka Kamińska (fb.com/niedlapsakanapa)

teksty: Jacek Tomaszewski

Sponsor:

 

okładka – Cyryl – fotografowany w domu :)

styczeń – Kraksa i Szyszka – Powoli - Rydygiera 25/27 , Wrocław

luty – Fuks – Karavan - Świętego Antoniego 40, Wrocław

marzec – Heniu – Vega - Rynek 27a, Wrocław

kwiecień – Moris – Bema Cafe - Drobnera 38 Wrocław

maj – Mela i Filip – Bistro Narożnik - Rydygiera 30  Wrocław

czerwiec – Leon – Vinyl Cafe - Kotlarska 35-36 Wrocław

lipiec – Krecik – Vega - Rynek 27a,  Wrocław

sierpień – Czubaka – Żyzna - Nożownicza 37, Wrocław

wrzesień – Kraksa – Bułka z masłem - Włodkowica 8a, Wrocław

październik – Rebus – Kalaczakra - Kuźnicza 29A, Wrocław

listopad – Lola – Rozrusznik - Cybulskiego 15, Wrocław

grudzień – Rafi i Chojrak – Zorza - Żurawia 6, Warszawa